Denizli hız kesmiyor 19/10/2015

Denizli hız kesmiyor

Denizli Tarım Koop Başkanı Ali Çövüt, üye kooperatif yöneticileri ile birlikte güncel süt piyasasındaki sorun ve fiyat düşüşü hususunda görüşmelere devam etti

Denizli Tarım Kooperatifi Başkanı Ali Çövüt, süt piyasasındaki sorunlar ve fiyat düşüşü hakkında üye kooperatif yöneticileri ile ilgili görüşmelerine hız kesmeden devam ediyor. Yapılan görüşme ve toplantılar sonucunda, 2016 yılı yılbaşı gecesinin Denizli kooperatifçiliğinin dönüm noktası olacağını vurgulayan Çövüt, "Öncelikle ilimizdeki sorunların işletme işletme gezerek, birinci ağızdan dinliyoruz ve taşranın sorunlarının gene taşradan gelen bizler tarafından çözülebileceğine inanıyoruz” dedi.

BAŞKAN ÇÖVÜT SAHADA TOPLANTILAR DÜZENLİYOR
Büyükbaş hayvancılık sektörü, küçükbaş hayvancılığı ve tarımsal üretimde ilerlemenin hız kesmeden devam edebilmesi için Denizli Tarım Koop olarak Danışman Ziraat Mühendisleri ve Veteriner Hekimler ile en kısa zamanda sahaya inip gerekli tüm müdahalelerin yapılarak üreticilere hizmet vereceğini söyleyen Çövüt, il genelindeki çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Bu hususta öncelik verilen Tavas, Çamelli ve Acıpayam ilçelerinde toplantılar düzenlenerek durum analizi yapılıyor.